Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | 100-500G |
| Number of Pieces | One Unit |
| Ingredient | Whitening Body Lotion |
| Model Number | 2BDH001 |
| Feature | Anti-Aging, MOISTURIZING, Whitening |
| NET WT | 300ml |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | DJBS |
| Origin | TH(Origin) |
| Shelf Life | 3 years |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
| Vaseline | Night Whitening Body Lotion |
| Feature 1 | Body Cream Rose Nicotinamide |
| Feature 2 | Moisturizing Whitening |
| Feature 3 | Radiance Repairing |
| Feature 4 | Body Skin Care |
Instock
There are no reviews yet.