Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Built-in GPS | YES |
| Wi-fi | YES |
| Video recording resolution | FullHD (1080p) 30 fps, 4K (2160p) 30 fps |
| MIL-STD-810G | No |
| IP68/IP69K | No |
| Built in radiator | No |
| Charging Power | other |
| Touch Screen | Yes |
| Other Features | Photograph Phone |
| Screen Refresh Rate | other |
| Wi-Fi Transmission Standard | 802.11ac, 802.11n 2.4 GHz, 802.11b/g |
| Bluetooth Version | YSE |
| Memory Card Type | Shared with SIM slot |
| Battery Capacity Range | 3500-4499 mAh |
| Rear Camera Quantity | 1 |
| Wireless Charging | No |
| NFC | No |
| Biometrics Technology | Fingerprint Recognition |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Front Camera Quantity | 1 |
| 3.5mm Headphone Port | YES |
| Fast Charging | Nonsupport |
| Screen Type | Normal Screen |
| Rear Camera Pixel | 12mp |
| Front Camera Pixel | 8MP |
| Battery Capacity(mAh) | 4000 |
| Screen Material | LCD |
| CPU Model | qualcomm |
| Battery Type | Not Detachable |
| Display Resolution | 1920×1080 |
| SIM Card Quantity | 1 SIM Card |
| Language | English, Russian, german, FRENCH, Spanish, POLISH, Portuguese, Italian, Turkish, Norwegian, KOREAN, japanese, Arabic |
| Display Size | 5.5 |
| Cellular | 3G, 2G, 4G |
| Operation System | Other Smartphone OS |
| Item Condition | Refurbished |
| Design | BAR |
| Brand Name | BlackBerry/黑莓 |
| Origin | Mainland China |
| Qualcomm Model | Snapdragon 625 |
| Certification | CE |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.