Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.126 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 168mm |
| Model Number | TS101 |
| Output Power | 90W |
| Input Voltagle | 9-28V |
| Output Temperature | 50C-400 Celsius Degree |
| Brand Name | FMchip |
| Temperature Stability | +/-2% |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Original | MINIWARE |
Instock
There are no reviews yet.