Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 168mm |
| Model Number | TS101 Portable Digital Soldering Iron Set |
| Output Power | 90W MAX(PD)/65W MAX(DC) |
| Input Voltagle | DC 9-24V, PD3.0 9-28V |
| Output Temperature | 50-400 Celsius Degree |
| Brand Name | MINIWARE |
| Temperature Stability | +/-2% |
| Certification | CE |
| Features | soldering iron ts 101 |
Instock
There are no reviews yet.