Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Field of View | 3.3-1.6 |
| Eyepiece diameter | 12mm |
| Prism Description | BAK4 |
| Water Resistance Level | IPX7 |
| Objective Lens Diameter | 21mm |
| Lens Coating Description | FMC |
| Magnification | 10x-30x |
| Focus Type | DETACHED |
| Material | Metal |
| Model Number | 10-30×21 |
| Type | Monocular |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.