Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, PVC |
| Voice assistant built-in | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | Charging case |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Apple Siri Support, Active Noice Cancelling, Dual Connection, Playback Control, Google Assistant Support |
| Codecs | AAC, sbc |
| With Microphone | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Function | for Video Game, Common Headphone, for Powersports, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | True wireless |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ThinkPlus |
| No Touch Screen | Charging Case No Touch Screen |
| Touch Screen | Charging Case With Touch Screen |
| Function 1 | No Touch Screen: Not Type-C charging |
| Function 2 | Touch Screen: Type-C charging |
| Function 3 | No Touch Screen: Not ANC Noise Reduction |
| Function 4 | Touch Screen: With ANC Noise Reduction |
Instock
There are no reviews yet.