Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.462 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 29 × 15 cm |
| hose length | 5 metre |
| Maximum Flow Rate | 4.1L/min |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Wattage | 2000-3999W |
Instock
There are no reviews yet.