Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.733 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team, Home DIY |
| Wattage | 2000-3999W |
| Frequency | 6200r/minn |
| Hammer Type | Breaker Hammer, Rotary Hammer |
| Rated Input Power | 2000W |
| Model Number | ONEVAN |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 3300rpm |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | ONEVAN |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Max. Drilling Diameter | 26MM |
| Impact frequency | 10600bpm |
| Working mode | 4 modes |
Instock
There are no reviews yet.