Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 29 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| Weight | 2600g |
| Dimensions | as picture |
| No-Load Speed | 6800rpm |
| Model Number | DTW500 |
| Rated Input Power | 1200w |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Frequency | 7200ipm |
| Brand Name | ONEVAN |
| Max. Torque | 1200N.m |
| Motor type | Brushless |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
Instock
There are no reviews yet.