Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| Rated Input Power | 2800w |
| Certification | CE |
| Rated Voltage | 18V |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ONEVAN |
| Motor type | Brushless |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
| No-load speed | 8000 rpm |
| Impact frequency | 8500 ipm |
| Maximum torque | 2800N.M |
| Square drive | 1/2 |
Instock
There are no reviews yet.