Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 18 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Carry Platform | Belt Clip |
| Material | Nylon, 1000D Nylon |
| Model Number | TG-ZSJ04 |
| Brand Name | ONETIGRIS |
| Origin | Mainland China |
| Item | Glasses Case |
| Size | 6.5" * 3.1"* 2.6"(16.5*8*6.5cm) |
| Weight | 140g |
| Color | Blcak, Brow, Army Green, Camouflage |
Instock
There are no reviews yet.