Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Shell Material | Plastic, Metal |
| Features | wireless charge, OnePlus, OnePlus PowerBank, Power Bank, OnePlus Power Bank, PowerBank, Portable Power Bank, Magnetic power bank, magsafe, Mobile Phone Accessories, Phone power bank |
| Input Interface | USB Type C, USB Type C |
| Output Interface | USB-Type C, Wireless Charger, Wireless Charger, USB-Type C |
| Battery Type | lithium battery, Lithium Polymer Battery |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Max Output | 10W |
| Type | Magnetic power bank |
Instock
There are no reviews yet.