Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 5 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Anti-Fingerprint, Anti-Scratch, Non-Slip, Dustproof, Matte/Anti-Glare |
| Design | Plain |
| Type | Half-Wrapped Case |
| Brand Name | SuliCase |
| Origin | Mainland China |
| Compatible Brand | ONEPLUS |
| Style | Heavy Duty Silicone Bumper with Hard Back Cover Clear Case 2 in 1 |
| Compatible Model | OnePlus Ace Racing PGZ110 |
| Fit for | OnePlus Ace Racing PGZ110 |
Instock
There are no reviews yet.