Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.182 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | M, adjustable, free size, suitable for baby weight 6.5 to 33 Pounds |
| Model Number | AI2 |
| Brand Name | VEJYO |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| One set | One diaper cover+2 inserts |
| Outer material | high quality polyester laminated with waterproof TPU |
| Inner material | Stay dry Suede cloth wicks moisture away from baby's bottom |
| Insert | Each set with 2 pieces 4-layer microfiber insert |
| Absorption | Soft Breathable |
| Anti leak | Dual Gussets Leaking Guard |
| Feature | Breathable, Washable, Reusable |
| Suitable weight | 3-14 kg |
Instock
There are no reviews yet.