Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of programs | 1-7 |
| Heating type | other |
| Function | Rice/Grains, Stew Soup, Stew, Desserts |
| Voltage | 220V |
| Certification | CE |
| Pot Bottom Material | Ceramic |
| Material | Plastic |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
| Product category | electric caldron |
| power | 550W |
| control mode | Microcomputer type |
| additional function | Appointment, insulation, and overheating protection |
Instock
There are no reviews yet.