Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 1 cm |
| Weight | 15g |
| Length | 38cm-57cm |
| Features | Waterproof |
| Brand Name | Bandai |
| Recommend Age | 12+y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.