Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.231 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 12 × 8 cm |
| Material | 100% Polyester, Other, PVC |
| Origin | Mainland China, CN(Origin) |
| CN | Fujian |
| Name | One P-Piece cartoon |
| Age Group | Adults |
| Feature | Corrosion-Resistant, Anti-Slip, waterproof, Wrinkle-Resistant, Adhesive-Protective, Fluffy Soft Carpets |
| Pattern Type | cartoon |
| Style | Mini |
| Application | Living room, kitchen, bedroom, bathroom, corridor, entrance, etc., rugs and carpets for home kids |
| Use | DOOR, bath, Table, Exercise |
| Specification | 40x60cm 50x80cm 40x120cm |
| Use2 | Bedroom carpet |
| Use8 | Plush Thick Tie Dyeing Floor Mat |
Instock
There are no reviews yet.