Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 42 × 44 cm |
| Brand Name | DIVOUS |
| Origin | Mainland China |
| Product size | 76*40* (75-96) cm |
| Folding size | 75*29*45cm |
| Net weight | 9.6kg |
| Gross weight | 12kg |
| Packing size | 45*42*44cm |
Instock
There are no reviews yet.