Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 45 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| After Warranty Service | Video technical support, Online support, Spare parts |
| Local Service Location | None |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Not Available |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Pump |
| Model Number | IT-SCM-E61B |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220V/50Hz, 220V/50Hz |
| Power | 2000w, 2000w |
| Dimension(L*W*H) | 329*476*426mm |
| Weight | 32kg, 32kg |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Product Name | Commercial semi-automatic coffee machine |
| Model | IT-SCM-E61B |
| Boiler capacity | 5L |
| Color | White/Black |
| Pump | Rotary pump |
| Machine Size | 329*476*426mm |
Instock
There are no reviews yet.