Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Model Number | S1414 |
| Weight | <70g |
| Material | PE |
| Thickness | thin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Use | Cleaning |
| Outer Material | Nylon |
| Product Name | Disposable Gloves |
| Style | Modern |
| Function | Clean |
| Suitable Occasion | Kitchen |
Instock
There are no reviews yet.