Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Height (Inch) | app.1.5m |
| Grinding Chamber Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | none |
| Brand Name | Kemei |
| Origin | Mainland China |
| Hose Length: | app.1.5m/59.06in |
Instock
There are no reviews yet.