Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 3 cm |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Other |
| Surface Width | Other |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | SWR0890A |
| Shapepattern | Face |
| Style | Classic |
| Occasion | party |
| Material | Metal |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | STBZCXH |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Size (US) | #7 #8 #9 #10 #11 #12 #13 |
Instock
There are no reviews yet.