Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 3 cm |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | sports |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Model Number | M476 |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Headband |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Geometric |
| Gender | WOMEN, Unisex |
| Material | COTTON |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | NIUPOZ |
| CN | Zhejiang |
| Size | 55*55cm(1cm=0.39in) |
| pattern | Cashew, Geometry |
| Apply to season | Spring.Summer.Autumn |
| Color | Green |
Instock
There are no reviews yet.