Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 8 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 30mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 17cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | Simulated-ceramics |
| Model Number | OLEVS 5877 |
| Feature | Shock Resistant, Water Resistant, swim |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| weight | 60g |
| Free Shiping | Drop shipping |
| Women Bracelet Watches | female quartz watch |
| Women Watches | watches for women |
| Relogio Feminino | reloj mujer |
Instock
There are no reviews yet.