Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 30mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 19.8cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | Ceramic |
| Model Number | OLEVS 5005 |
| Feature | Shock Resistant, Auto Date, Complete Calendar, Water Resistant, swim, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Weight | 59G |
| Ladies Watches | Reloj Mujer |
| reloj para mujer | Watch Women |
| style | Luxury Design |
Instock
There are no reviews yet.