Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.49 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 32mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Band Length | 18cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | OLEVS 6608 Women Watch |
| Style | Luxury |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Mechanical Hand Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Type 1 | Moon Phase Ladies Wrist Watches |
| Type 2 | Automatic Mechanical Elegant Women Watch |
| Type 3 | Deep Waterproof Luminous Women Mechanical Watch |
| Type 4 | Luxury Original Mechanical Wristwatch |
Instock
There are no reviews yet.