Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Dial Diameter | 29.0mm |
| Case Thickness | 9.0mm |
| Band Length | 18.0cm |
| Band Width | 14.0mm |
| Band Material Type | Alloy |
| Model Number | 5567 |
| Feature | Luminous, Complete Calendar, Week Display |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.