Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | None |
| Brand Name | Kaalee |
| Origin | Mainland China |
| Power | Electronic |
| Testing parameters | Ra, Rz, Rq, Rp, Rv, R3z, R3y, RzJIS, Rsk, Rsm, Rmr |
| Precision | 0.001μm |
| Indication Error | ≤10% |
| Sensor | SR100, SR110, SR130, SR131 optional |
| Quality Standard | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Data Connection | USB, Bluetooth |
| Running Hours | 10 hours |
| Dimensions | 140mm * 52mm *48mm |
| Color | White, Black, Grey chooseable |
| Energy saving | Automatic sleep and shutdown |
Instock
There are no reviews yet.