Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | Portable Blender Food |
| Rating (Rpm) | 15001-18000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | Processor Mixer Machine |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Juicing, Milk Shake |
| Laying Method | Hand Held |
| Certification | none |
| Power (W) | 40w |
| Capacity | <400ml |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.