Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Weight | 1.15kg |
| Feature | waterproof, Windproof, Thermal, Anti-sweat |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Technology | warmthtm |
| Outdoor Jacket Type | Windbreaker |
| Gender | Men & Women |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | OKONKWO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Sport Type | Camping & hiking |
| Outerwear Type | JACKETS |
| style | trekking jacket |
Instock
There are no reviews yet.