Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 3 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Weight | 0.8kg |
| Feature | Windproof, Thermal |
| Lining Material | COTTON |
| Material Technology | warmthtm |
| Outdoor Jacket Type | Windbreaker |
| Gender | MEN |
| Material | COTTON |
| Brand Name | OKONKWO |
| Origin | Mainland China |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Sport Type | Camping & hiking |
| product category | Jacket |
| amoy category | Youth fashion (18-24 years old) |
| collar type | collarless |
| product code | 52021F268 |
| hooded | no hooded |
| suitable for the crowd | youth |
| year/season of listing | Winter 2021 |
| main fabric composition | polyester fiber polyester |
| content of main fabric components | 90 |
| content of lining components | 95 |
| style details | pockets |
| clothing hem design | round hem |
| wearing and matching mode | outer |
| applicable age group | adult |
Instock
There are no reviews yet.