Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 19cm |
| Handle Length | 10.5cm |
| Blade Angle | >60° |
| Model Number | OK 535 940 781 F95 C196 C28 C10 C154 9400 C186 C199 OK KNIFE |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 8cm |
| Brand Name | ok |
| Blade Material | STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.