Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 60 × 52 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Certification | ce, ce |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w, 200 |
| Exhaust Type | Vented |
| Housing | STAINLESS STEEL, stainless steel |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Return and Replacement, repair service, Overseas Cal |
| Warranty | 1 Year |
| Air Exhaust Rate | ≥ 21 m³ / min |
| Application | Hotel, Commercial, Household, Kitchen Equipment |
| Type | Wall Mounted |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | V0170-F1 |
| Function | LOW NOISE |
| Product name | kitchen Hood |
| Material | Stainless Steel Body |
| Color | Black |
| Filter | Aluminum Filters |
| Switch | Touch Switch |
| Motor | Copper Motor |
| Installation | Wall-mouted |
| Size | 700*395*440mm |
Instock
There are no reviews yet.