Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Non Heating Type |
| Repeatability | Good |
| Linear | Good |
| Sensitivity | Good |
| Sensor Type | Magnetic Induction |
| Origin | Mainland China, China |
| Resolution | Good |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Weight | 74g |
| Packing | OPP Bag |
| Number | JXSS029-M1010 |
| Quality | 100% tested |
| Size | side holes 1/8 NPT and M10*1.5 |
Instock
There are no reviews yet.