Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2000W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Origin | Mainland China |
| product name | single cylinder electric fryer fried chicken skewer divine device |
| version | R5299 |
| capacity | 3.5L |
| voltage | 220V/110V |
| product code | JD0331 |
| rated frequency | 60hz |
Instock
There are no reviews yet.