Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Quantity | 100 |
| Size | about 9.5*6.5*0.6cm |
| Material | Hemp paper |
| Item Type | cotton pad |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Facial oil absorber paper |
| Aroma | GREEN tea, Gardenia, rose, bamboo charcoal, chamomile, lavender |
| Specification | 100 pieces/box |
| Design | cartoon, flower |
Instock
There are no reviews yet.