Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 8 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | Foyer |
| Features | Ultra thin, RGB Mini LED Spotlights |
| Model Number | MC03 16A-1W |
| Usage | HOLIDAY |
| Power Tolerance | 5% |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 3 years, 3 Years |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 6V |
| Power Source | DC |
| Brand Name | Ohlite |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
| Power | 1W/3W |
| Input Volage | 5V |
| CRI | 80Ra |
| IP Rate | IP42 |
| Main Material | Aluminum |
| Cable | 1000mm USB cable |
| Working Temperature | -30℃~+50℃ |
| Certificate | CE RoHS |
Instock
There are no reviews yet.