Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 33cm |
| Item Weight | 0.7kg |
| Item Length | 45cm |
| Item Height | 6.5cm |
| Material Composition | PU/reflective |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Letter |
| Main Material | PU |
| Brand Name | MOEYU |
| Item Type | school bags |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.