Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1000w |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 240V |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | Health pot |
| color | Beige, sky blue |
| Model | YSH-004 |
| liner material | glass |
| rated voltage | 220V |
| Body material | borosilicate glass |
| item number | YSH-004 |
| 3C certificate number | 2020010717339353 |
| Applicable number of people | 4-5 people |
| Control method | touch |
| weight | 2KG |
| Product size | 29*26*22 |
| Rated frequency | 50Hz |
| capacity | 1-1.5 L (inclusive) |
Instock
There are no reviews yet.