Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| With Rollers | No |
| Specific Use | Computer Desk |
| General Use | Commercial Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Size | 60cmx35cm |
| Type | School Furniture |
| Shape | Rectangular |
| Place Of Origin | China |
| Size 1 | 23.6" x 13.8" (60cmx35cm) |
Instock
There are no reviews yet.