Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| General Use | Commercial Furniture |
| Brand Name | tongyue |
| Specific Use | Office Chair |
| Type | Office Furniture |
| Product Dimensions | 21.26"D x 21.26"W x 39.37"H |
| Size | 21.26D x 21.26W x 39.37-44.31H in |
Instock
There are no reviews yet.