Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| is_customized | No |
| Set Type | YES |
| Model Number | 1 |
| Age Group | adults |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Modern Style, Modern simplicity |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | massage |
| Material | Plush Fabric, Plush |
| Shape | U-Shape |
| Technics | HANDMADE |
| Filling | COTTON |
| Unpick and Wash | Removable and Washable |
| Type | Seat Cushion/Back Cushion |
| Origin | Mainland China |
| Category | Nap pillow |
| Size | 38x34cm |
| Weight | 0.8kg |
| The fabric | The Dutch velvet |
| Fillers | PP cotton |
Instock
There are no reviews yet.