Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 4 cm |
| Certificate | YES |
| Item Weight | * |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Geometric |
| Style | Classic |
| Model Number | B3-0082 |
| Occasion | party, Party/anniversary/wedding |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Bracelets Type | Chain & Link Bracelets |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Moissanite |
| Gender | Women |
| Brand Name | OEVAS |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | BRACELETS |
| Bracelet length | 16cm/17cm/18cm |
| bracelet | bracelet for women |
| silver 925 | 925 silver jewelry |
| real moissanite | a delicate bracelet |
| Hand Chain | Diamond Gemstone Bracelets |
| bague | party Jewelry |
| Moissanite color | white/blue green |
Instock
There are no reviews yet.