Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 100w, 350 |
| Capacity | 4-6 |
| Brand Name | OIMG, OEM/ODM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Household, Electric Multi-function Egg Boiler |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Housing Material | plastic |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | 607 |
| Type | Automatic Egg Cooker |
| Function | Auto shut-off, Boil Egg |
| Product name | 7 eggs capacity rapid egg cooker electric egg boiler |
| Color | Base have 3 color |
| Material | PP+ 304 Steel Heater |
| Egg quantities | 1~7 Egg |
Instock
There are no reviews yet.