Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 25w |
| Voltage | 12 V |
| Brand Name | AFAECAR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| PACKAGE BOX | color box packing |
| power | 25w |
| socket | D8S |
| tube glasses | UV free tube |
| Xenon Light Type | Single Xenon Light |
Instock
There are no reviews yet.