Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Special Features | Cigarette Lighter Assembly |
| Item Weight | 50g |
| Item Height | 7.5cm |
| Item Width | 4cm |
| Item Length | 7.5cm |
| External Testing Certification | CCC |
| Model Name | 1J0919307 |
| Year | 1997-2014 |
| Brand Name | SCJYRXS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cigarette Lighter |
| Material | Plastic+Metal |
| Manufacturer Part Number | 1J0 919 309 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Product Type | Car Parts |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
Instock
There are no reviews yet.