Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Type | Heating Type |
| Sensor Type | Piezoelectric |
| Origin | Mainland China |
| OEM NO. | 22690-AU000, 22690AU000, 22690-AX000, 22690AX000 |
| Other Part Number | 22690AX000, 22690-AX000, 0258006462 |
| Manufacturer Part Number | 22690-8U300, 226908U300 |
| Interchange Part Number | 226A08U300, 226A0-7S001, 226A07S001 |
| Features | Durable and long service life |
| Fit | For Nissan Almera Primera Micra 2003-2010 1.0 1.2 1.4 16V |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
Instock
There are no reviews yet.