Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Bicycle Grips |
| Length (cm) | 13.5cm |
| Width(cm) | 2.2cm |
| Material | Alluminium Alloy+Rubber |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.