Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20210058 |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | foundation |
| Quantity | 1 pcs |
| Size | Full Size |
| NET WT | 30g, 30g |
| Benefit | Waterproof / Water-Resistant, Whitening, Pores, Concealer |
| Sunblock | No |
| Formulation | Cream |
| Shelf Life | 3 years |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION |
| makeup | Naturally clear |
| function | Moisturizes, brightens, moisturizes, conceals, lasts, modifies the com |
| color | ivory/natural |
Instock
There are no reviews yet.