Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.064 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20210058 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | cream |
| Quantity | 1 pcs |
| Model Number | 6851 |
| Size | Full Size |
| NET WT | 30g |
| Benefit | Moisturizer, Oil-control, sun block, Waterproof / Water-Resistant, anti-wrinkle, Whitening, Freckle Removing, Pores, BRIGHTEN, Concealer, Natural, Nutritious, other |
| Formulation | Liquid |
| Skin Type | normal |
| Brand Name | O'CHEAL |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Use | Face |
| Type | Concealer |
| Items | Ocheal 30g CC Cream Foundation Waterproff Concealer |
| Color | Ivory-01, Natural-02 |
| Feature | Long Lasting Moisturizing |
| Port | Guangzhou |
| Package | 1 Pcs/Lot |
Instock
There are no reviews yet.